Akademia z okazji Świąt Wielkanocnych

31 marca 2015 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Świąt Wielkanocnych. Akademię poprzedził montaż słowno-muzyczny dotyczący 10-ej rocznicy śmierci Jana Pawła II, przygotowany przez uczniów klasy VI pod kierunkiem pani E.Dziadowiec.

Akademię Wielkanocną przygotowali uczniowie kl IV-VI pod opieką pani B.Rysak. Występom uczniów towarzyszył śpiew chóru szkolnego. Po uroczystej akademii przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia nauczycielom oraz pozostałym pracownikom naszej szkoły. Życzenia skierowane do  uczniów, jak również ich rodziców  złożyła dyrektor szkoły  pani L.Fliśnik-Grela.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości w zakładce Galeria.

[M.T.]