Wielkanoc, Wielkanoc radosna!!!!

„Wielkanoc, Wielkanoc radosna, sukienkę uszyła ci wiosna”, to słowa piosenki, którymi rozpoczęliśmy w naszej szkole apel wielkanocny. Uczniowie z klas I- III przygotowani przez p. Aleksandrę Moćko przypomnieli nam o pięknych polskich tradycjach związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Nie zabrakło zabawnych wierszyków o dyngusie, kurkach i kogucikach. Towarzyszący grupie zespół wokalny zaśpiewał okolicznościowe pieśni i piosenki. Swój występ najmłodsi uczniowie zakończyli gromkim okrzykiem „Wesołego Alleluja!”.

Po części artystycznej przedstawiciele SU złożyli życzenia całej społeczności szkolnej i wręczyli nauczycielom piękne pisanki. Pani dyrektor podziękowała wszystkim za przygotowanie apelu i za świąteczne życzenia. Podkreśliła, że był to pierwszy występ grupy dzieci, które biorą udział w zajęciach świetlicowych.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i wiosennego odpoczynku!

A.Grocholska