Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Po wakacyjnej przerwie, dnia 1 września 2016 roku, Mszą Św. o godzinie 9.00 rozpoczęła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2016/2017. Udział wzięli w niej wszyscy uczniowie, ich rodzice i nauczyciele wraz z Panią Dyrektor.

Po Mszy Św. i udzielonym przez Księdza Proboszcza błogosławieństwie cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej. Pani Dyrektor przywitała wszystkich zgromadzonych, podała ważne dla uczniów informacje i przedstawiła poszczególnym klasom ich wychowawców. Życzyła wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, wielu sukcesów i nowych doswiadczeń.

W czasie uroczystości, w rocznicę wybuchu II wojny światowej, minutą ciszy uczczono pamięć tych, którzy oddali życie za wolną Polskę.

B.Rysak