Kolorowe klasy

Piątek 27 stycznia 2017 r. przebiegał w radosnej atmosferze oczekiwania na tak długo upragnione przez wszystkich uczniów ferie zimowe. Dodatkowo z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowano w naszej szkole konkurs pt."Kolorowe klasy".

Polegał on na tym, iż uczniowie (tydzień wcześniej) losowali kolory w jakich mieli  pojawić się w tym dniu w szkole. I tak klasa:

I- wylosowała kolor niebieski,

II-zielony,

IIIa-biały,

IIIb-różowy,

IV-pomarańczowy,

V-czerwony,

VI-żółty.

Jury po burzliwej naradzie wyłoniło zwycięzców. I miejsce zdobyła klasa IV/V , miejsce II -klasy I i III a.

Samorząd Uczniowski serdecznie gratuluje i dziękuje wszystkim klasom, gdyż tak naprawdę liczyła się dobra zabawa, a nie miejsce na podium.

M.Tworzydło