„Niech od Bałtyku, aż po stóp Tatr, Babcie i Dziadkowie żyją nam 100 lat”

Pod takim hasłem 25 stycznia odbyła się w naszej szkole bardzo ważna uroczystość - Dzień Babci i Dziadka. Pani dyrektor Lila Fliśnik – Grela serdecznie przywitała przybyłych gości i złożyła wszystkim babciom i dziadziom życzenia. Uczniowie klas trzecich pod opieką wychowawców przygotowali jasełka oraz okolicznościowe wiersze i piosenki.
           Babcie i dziadkowie z dumą i wzruszeniem oglądali aktorskie popisy swoich wnuków, a artyści z przejęciem odgrywali swoje role. Po części artystycznej dzieci złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Spotkanie upłynęło w miłej, pełnej radości i uśmiechu atmosferze. W przygotowanie uroczystości aktywnie włączyli się rodzice, którzy zadbali o słodki poczęstunek dla gości i dzieci. Bardzo im za to dziękujemy!
J. Chamielec