Akademia z okazji Świąt Wielkanocnych

12 kwietnia 2017 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Świąt Wielkanocnych. Akademię przygotowali uczniowie kl IV-V pod opieką nauczyciela wychowawcy. Występom uczniów towarzyszył również śpiew zespołu wokalnego pod kierunkiem p. A Grocholskiej.

Po uroczystej akademii przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia nauczycielom oraz pozostałym pracownikom naszej szkoły. Życzenia skierowane do  uczniów, jak również ich rodziców  złożyła dyrektor szkoły  pani L.Fliśnik-Grela.

Wręczono również nagrody uczniom klas I-III, którzy wzięli udział w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną z życzeniami w języku angielskim. I miejsce zdobyła Nikola Derendal IIb, II miejsce Julia Puzia kl I, III miejsce zdobyła Wiktoria Filipska z kl IIIa.

M.Tworzydło