Jesteś tutaj:

W BORKU

Dzisiaj na tablicy

Życzenia świateczne

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Borku informuje:

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

1. Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola, którzy chcą, aby ich dziecko kontynuowało naukę w roku szkolnym 2024/2025 w naszym przedszkolu proszeni są o złożenie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego do 23 lutego 2024 roku.

Niezłożenie w/w deklaracji jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

2. Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 dzieci, które nie uczęszczają jeszcze do przedszkola odbywać się będzie od 01.03.2024 r. od godz. 8.00 - 22.03.2024 r. do godz. 15.00. Po informacji o zakwalifikowaniu się dziecka, jako kandydata, należy złożyć w przedszkolu potwierdzenie woli . Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się w załączniku.

Rekrutacja do szkoły na rok szkolny 2024/2025

1. W dniach 12- 29 lutego 2024 roku odbędą się zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025. Druk należy pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły i dostarczyć w/w terminie. Dostarczenie starannie wypełnionego i podpisanego druku do sekretariatu jest równoznaczne z potwierdzeniem woli zapisania dziecka do szkoły.

2. Składanie wniosków o przyjęcie do klasy I dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły będzie możliwe od 04.03.2024 r. od godz. 800 do 22.03.2024 r. do godz. 1500 jeżeli szkoła nadal będzie dysponować wolnymi miejscami. W takim przypadku dyrektor przeprowadza postępowanie rekrutacyjne w stosunku do kandydatów spoza obwodu. Kryteria i terminy rekrutacji dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły znajdują się w załączniku.

ZAPISY DO ŚWIETLICY!

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2024/2025 odbywać się będą w dniach od 12 luty – 22 marca 2024 r.

Zapisu można dokonać poprzez wypełnienie karty zgłoszenia, którą należy złożyć w sekretariacie szkoły.

DZIECKO NALEŻY ZAPISAĆ NA ŚWIETLICĘ NA KAŻDY ROK SZKOLNY.

Druki dostępne są na stronie internetowej w zakładce „Rekrutacja” lub w sekretariacie.

Broszura: "Domowe zasady ekranowe"

Link do uchwały: Uchwała Rady Gminy

Link do broszury: "Dzieci w wirtualnej sieci"

Odnajdujemy w poezji coś z prawdy własnego serca

19 marca w naszej bibliotece szkolnej uczniowie klas 5 i 6 uczestniczyli w spotkaniu z regionalną poetką Panią Stanisławą Nawrocką w ramach Światowego Dnia Poezji. Spokane to zorganizowano w celu promowanie czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji.

Dzień Bezpiecznego Internetu

6 lutego 2024 obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem ,,Działajmy razem na rzecz
lepszego Internetu”.

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

26 stycznia 2024 w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda”.