Szkolny konkurs Uczeń Bezpieczny w Internecie

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2021 w naszej szkole został zorganizowany konkurs dla uczniów klas I – VIII.  Jego celem było m.in. propagowanie postaw odpowiedzialnego korzystania z internetu, przeciwstawiania się cyberprzemocy oraz podwyższenie świadomości dzieci i młodzieży na temat zagrożeń w sieci.
Uczestnicy, w zależności od kategorii wiekowej, mieli możliwość wykonania plakatu, komiksu, folderu lub ulotki.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie w klasach młodszych. Po opublikowaniu listy zwycięzców na gazetce szkolnej, na korytarzu utworzona została wystawa prac uczniów.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie!

B.Rysak