Dzień Bezpiecznego Internetu 2022

8 lutego obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu 2022. Nasza szkoła kolejny raz włączyła się w to wydarzenie organizowane przez Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę - realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę”.

We wszystkich klasach przeprowadzone zostały zajęcia edukacyjne na temat bezpiecznego dostępu do zasobów internetowych. Zorganizowany został także szkolny konkurs „Uczeń Bezpieczny w Internecie”.
Uczniowie mogli rywalizować między sobą, wykonując plakat, komiks, folder lub ulotkę na temat netykiety i bezpiecznego zachowania w sieci.
Zwycięzcami zostali: Nikodem Wilk (w kategorii I, dla klas I - III) i Martyna Bielak (w kategorii II, klasy IV - VIII).

Gratulujemy zwycięzcom!

B.Rysak