Dzień Babci i Dziadka

W dniu 21 lutego 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią przygotowali dla swoich Babć i Dziadków część artystyczną, na którą składało się przedstawienie "Zaczarowany Dzień Babci i Dziadka", taniec oraz wiersze i piosenki.

Na wstępie Pan Dyrektor przywitał przybyłych gości i złożył im piękne życzenia. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny i wręczyły Babciom i Dziadkom  własnoręcznie wykonane prezenty. Na twarzach uczniów widać było radość i podekscytowanie, a gościom towarzyszyło wzruszenie. Na końcu Rada Rodziców wręczyła Babciom i Dziadkom przygotowane paczuszki ze słodkim co nieco.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i naszych wspaniałych gości.