250-lecie Komisji Edukacji Narodowej

13 października uczniowie kl.4 przygotowali okolicznościową akademię poświęconą wszystkim pracownikom oświaty. Głównie jednak ich uwaga skupiła się na nauczycielach, którzy są filarem tego systemu, uczą rzesze młodzieży, lecz sami też się nieustannie doszkalają.

Z przymrużeniem oka mogliśmy prześledzić drogę ich awansu i związane z nim różnorakie plany i zadania. Oprócz humorystycznych scenek mogliśmy również podziwiać niezwykłe nowe talenty aktorsko-wokalne uczniów, które wywoływały spory entuzjazm i nagradzane były burzą oklasków.

Na koniec, oprócz tradycyjnych życzeń, przedstawiciele uczniów wraz z Samorządem Szkolnym obdarowali wszystkich pracowników naszej szkoły drobnymi, ale bardzo przydatnymi upominkami. Po występie Pan Dyrektor krótko przypomniał historię powstania KEN i podziękował występującym.

E. P