Mecz hokeja Japonia-Włochy

23 kwietnia uczniowie klas II-VI obejrzeli mecz hokeja na lodzie Japonia-Włochy. Mecz rozegrany został w Krakowie w hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata Grupy 1A.

Po przyjeżdzie do Krakowa i przejściu przez liczne kontrole mogliśmy podziwiać przepiękny obiekt Tauron Areny, który został oddany do użytku kilka miesięcy temu. Obiekt może pomieścić około 15 tysięcy widzów. My otrzymaliśmy bardzo dobre miejsca, bardzo blisko samego lodowiska, tak że wszyscy uczniowie mogli z bliska ogladać zmagania zawodników.
       Sam mecz wzbudził wiele emocji. Większość uczniów kibicowała drużynie Włoch. Uczniowie kibicowali z takim zapałem, że niektórzy z nich po zakończonym meczu nie byli w stanie wypowiedzieć żadnego słowa.  Mimo gorącego dopingu, drużyna Włoch w końcówce meczu uległa Japonii, co jak się okazało było bardzo korzystnym wynikiem dla drużyny Polski.

Wrażenia z tego meczu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Zdjęcia z imprezy zamieszczne są w zakładce Galeria!

[M.T.]