Piknik z okazji Dnia Dziecka w Rzezawie

W   dniu 7 czerwca na boisku sportowym w Rzezawie, przedstawiciele naszej szkoły i przedszkola pod opieką nauczycieli, wzięli udział pikniku zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka - nad którym patronat objęła Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

W kategorii:  „Przedszkolak potrafi śpiewać” – wystąpili: Emilia Waśniowska, Jakub Imiołek, Martyna Bielak, Gabriela Imiołek, Julia Padowska, Kamil Kłuś, Szymon Wójcik, Kamila Derendal, Julia Krokosz, Kamila Wójcik. W Piłkarskim Turnieju Rodzinnym zagrali: Dawid Szczygieł, Filip Budyn, Jakub Dziadowiec, Jakub Biernat, Wojciech Seremak, Bartłomiej Kłuś, Jakub Wygoda, Michał Dziadowiec. Z inicjatywy Delikatesów Centrum w Rzezawie dochód ze sprzedaży hot dogów został przeznaczony na cel charytatywny - rehabilitację dla Krystiana Bernera - podopiecznego Fundacji "Auxilum". Zbiórkę do puszek przeprowadzili jako wolontariusze uczniowie z klasy V i VI: Łucja Dziadowiec, Natalia Borowiec, Weronika Bida, Wiktoria Stal, Aleksandra Dziadowiec, Julia Konieczna. Zebrano 2127 zł.

[E.D.]