III Bieg po Pierścień św.Kingi

Tradycją Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Borku jest Bieg po Pierścień Świętej Kingi. W obecnym roku ta impreza odbyła się 19 czerwca. Wzięli w niej udział uczniowie szkoły podstawowej, dzieci z oddziału zerowego oraz rodzice i nauczyciele. Na trasie biegu pojawili się też uczniowie wraz z opiekunami, zaproszeni z innych szkół. Inauguracji tego wydarzenia i przecięcia wstęgi na starcie dokonała Kierownik Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Pani Małgorzata Graczyk. Uczestnicy rywalizowali ze sobą na trasie o długości 2,4 km. Meta znajdowała się na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku.

Główna nagroda trafiła do rąk ucznia PSP w Jodłówce. Również II miejsce przypadło uczniowi tej szkoły. Trzeci na mecie pojawił się reprezentant PSP w Dąbrówce. Uczeń PSP w Borku otrzymał wyróżnienie.

Po zakończeniu sportowych zmagań wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na wspólny piknik.

Gratulujemy zwycięzcom i składamy gorące podziękowania kierownictwu CAW w Borku oraz sponsorom, dzięki którym udało się zorganizować tę imprezę.

Joanna Gorczyca