Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19 czerwca 2019 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Z tej okazji uczniowie klay VIII przygotowali inspirująca do głębszej refleksji poetycko – muzyczną część artystyczną zakończoną pokazem tańca towarzyskiego. Podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich wychowanie i wykształcenie. Następnie uczniowie klasy VI i VII pożegnali starszych kolegów i koleżanki, wręczyli im pamiatkowe medale i upominki.

Dyrektor szkoły podsumowała mijający rok, podziękowała uczniom i rodzicom, którzy aktywnie pracowali na rzecz placówki. Wręczyła świadectwa oraz nagrody książkowe za wzorowe zachowanie  i bardzo dobre wyniki w nauce.

Pożegnaliśmy pierwszy po reformie oświaty rocznik ósmoklasistów,który opuścił mury naszej szkoły,by rozpocząć naukę w szkołach ponadpodstawowych.