Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Dzień Babci i Dziadka

Od wielu już lat w kalendarzu uroczystości szkolnych wpisany jest Dzień Babci i Dziadka.

Z tego powodu, 22 stycznia, do naszej szkoły przybyli dziadkowie trzecioklasistów, by wspólnie z wnukami świętować tę uroczystość. Pani Dyrektor serdecznie przywitała przybyłych gości i złożyła wszystkim babciom i dziadziom życzenia. Dzieci, pod okiem wychowawczyni, przygotowały przedstawienie pt. „Dobre maniery”, śpiewały okolicznościowe piosenki i recytowały wiersze.

Dziadkowie ze wzruszeniem oglądali występy swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom i dziadkom upominki i laurki. W przygotowanie uroczystości aktywnie włączyli się rodzice, którzy zadbali o słodki poczęstunek dla gości i dzieci. Bardzo im za to dziękujemy!

To było wyjątkowe popołudnie, pełne radości, uśmiechu i dumy.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia oraz samych radosnych chwil w życiu.

H. Nowak